Alkoholio ir narkotikų žalos kursai,
tai privalomieji mokymai asmenims, kurie būdami neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių medžiagų pažeidė Lietuvos Respublikos įstatymus.
Dėl tokio tipo pažeidimo visi, medžioję, žvejoję arba vairavę transporto priemonę (automobilį, laivą, orlaivį ir kt.) neblaivūs, netenka vairavimo teisių ir pažymėjimų, leidžiančių dirbti su įvairaus pobūdžio transporto priemonėmis, taip pat žvejoti ar medžioti.
Visi, norintys susigrąžinti teises ir leidimus, privalo lankyti alkoholio ir narkotikų žalos kursus, kuriuos organizuoja UAB Dokrinas.
Po alkoholio ir narkotikų žalos kursų yra išduodamas sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas, kurį privaloma pateikti policijoje prieš susigrąžinant vairuotojo pažymėjimą.
Taip pat šis pažymėjimas yra reikalingas ir teisme, siekiant sutrumpinti vairuotojo pažymėjimo atėmimo laiką. Alkoholio žalos kursai, klausytojams suteiks daugiau informacijos apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogui bei jo organizmui: kepenims, smegenims ir kt., suteiks žinių apie neigiamą poveikį vairavimo įgūdžiams, eismo saugumui, supažindins su pasekmėmis bei pakonsultuos teisių atsiėmimo klausimais.

LiveZilla Live Chat Software